Побудовано на платформі

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Відділ соціального захисту

Буклет про послуги соціального захисту
28.05.2020

Уряд схвалив рішення про додаткові перерахунки пенсії у 2022 році

5 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 963 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році та в подальшому».
21.09.2021

2 вересня 2021 року в Мостівській ОТГ відбулося засідання круглого столу за участю голови Надії Бабанської , начальника Доманівської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Галини Кузмінчук , фахівців територіальної громади, старостів округів та представників бізнесу.

20.09.2021

Асоціація міст звернулася до президента, уряду та парламенту щодо забезпечення початку та належного проходження опалювального сезону

16.09.2021

Про правила пенсійного забезпечення працівників освіти

06.09.2021

На Миколаївщині за 2 місяці інспекційної кампанії легалізовано зайнятість 2730 працівників

06.09.2021

ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

03.09.2021

До 30-ї річниці Незалежності України, Командування Сухопутних військ розробило соціальну рекламу на основі сюжетів дитячих плакатів конкурсу «Я - Україна».

03.09.2021

УВАГА! ОБЕРЕЖНО БОТУЛІЗМ!

Первомайське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє та застерігає , що щороку відмічається погіршення санітарно – епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм на території України.
31.08.2021

ОБЕРЕЖНО виявлено випадки АЧС в Херсонській області❗

30.08.2021

Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу опублікував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад Миколаївської області

26.08.2021

Боротьба з амброзією полинолистою

25.08.2021

Первомайське управління доводить до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

17.08.2021

СПЕЦІАЛЬНА БЮДЖЕТНА ДОТАЦІЯ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ УСІХ НАПРЯМІВ ПРОДУКТИВНОСТІ

12.08.2021

Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам

12.08.2021

Щодо впровадження електронного листка непрацездатності

Обережно, амброзія!

12.08.2021

Особам з інвалідністю І групи встановлено доплату до пенсії

04.08.2021

Відзначення 30-ї річниці незалежності України

03.08.2021

ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ (НЕДИФЕРЕНЦІЙОВАНІ)!

29.07.2021

Виконавчий комітет Мостівської сільської ради оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади - спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту

26.07.2021

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області розпочато підготовку до перерахунку пенсій військовослужбовців

22.07.2021

Люди віком 60+ у пріоритеті вакцинації від COVID-19!

13.07.2021

З 16 липня - ще більше української мови!

06.07.2021

Управління культури, національностей та релігій ОДА доводить до відома про незаконну діяльність у регіонах України Міської профспілки КМУ(ЄДРПОУ 44322118)

02.07.2021

Національне тестування Цифрограм 2.0

30.06.2021

29.06.2021

Виконавчий комітет Мостівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту

25.06.2021

З червня розпочався перехідний період запровадження е-лікарняних

24.06.2021

10 червня 2021 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”

16.06.2021

Прийнято Постанову № 546 від 26.05.2021, якою передбачено, що примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 р., скасовано❗

16.06.2021

ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ, ТА ЇХ ПРОФІЛАКТИКА.

10.06.2021

До відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

08.06.2021

Державна підтримка тваринництва у 2021 році

02.06.2021

Пам´ятка щодо організації проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах (для батьків, педагогічного та медичного персоналу навчально-виховних закладів Доманівського району)

21.05.2021

15 травня 2021 року - День Європи в Україні.

13.05.2021

11.05.2021

06.05.2021

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! ДОМАНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПОВІДОМЛЯЄ: Оновлено форму та порядок подання звітності про заплановане масове вивільнення працівників (ф.№4-ПН)

05.05.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

29.04.2021

29.04.2021

До уваги підприємців громади!

27.04.2021

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

27.04.2021

Повідомлення про підготовку проекту рішення про встановлення місцевих податків та зборів

26.04.2021

Філією ДП "Лідіївське" ТОВ СП "Нібулон" з 21.04.2021 року планується проводитися ОБРОБІТОК ПЕСТИЦИДАМИ .

Доводимо до Вашого відома, що філією ДП "Лідіївське" ТОВ СП "Нібулон" з 21.04.2021 року планується проводитися ОБРОБІТОК ПЕСТИЦИДАМИ .
23.04.2021

Підписуйте документи онлайн!

21.04.2021

Електронний підпис економить папір та обходить черги!

20.04.2021

Управління Держпраці у Миколаївській області запрошує роботодавців та економічне активне населення Миколаївщини відзначити День охорони праці разом!

16.04.2021

Опитування ,щодо надання якісних послуг з водопостачання в Мостівській територіальній громаді.

16.04.2021

Виконавчий комітет Мостівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - архітектора відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства

16.04.2021

Гід з державних послуг - єдиного офіційного ресурсу!

07.04.2021
2021 © Усі права захищено