Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

Новина
03.09.2021
ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ❗️
?Відповідно до підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, податковий борг – сума узгодженого грошового зобов’язання (з урахуванням штрафних санкцій), але не сплаченого платником податків у встановлених цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму грошового зобов’язання.
?На даний час Головним управлінням Державної податкової служби у Миколаївській області розпочато практику стягнень податкового боргу з урахуванням штрафних санкцій, які мають чималий розмір. В підтвердження вказаних дій надаємо копію однієї з позовних заяв по Мостівській ОТГ(з метою не розголошення персональних даних, П.І.П відповідача змінено).
Враховуючи вищевказане, пропонуємо своєчасно сплачувати податкові зобов’язання.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше