Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щорічний обов’язковий медичний огляд працівників: про термін подання заяв щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду у 2022 році, та особливості оформлення результатів медичних оглядів .

Новина
04.11.2021
Оголошення❗
До уваги керівників підприємств та установ різної форми власності:
📢Щорічний обов’язковий медичний огляд працівників: про термін подання заяв щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду у 2022 році, та особливості оформлення результатів медичних оглядів .
📌Управління Держпраці у Миколаївській області нагадує, що на підставі Наказу МОЗ № 246 від 21.05.2007 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» необхідно:
🔹звернутися з заявою на ім’я начальника Управління Держпраці у Миколаївській області щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду у 2022 році та до 01 грудня 2021 року скласти і узгодити з інспектором відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Миколаївській області Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду за формою, зазначеною у додатку 1 до Наказу МОЗ № 246 від 21.05.2007. До заяви необхідно додати копії штатного розпису без зазначення розміру окладу та протоколи лабораторних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях;
🔹на підставі Акта визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду, протягом місяця скласти у 4 примірниках поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам за формою, зазначеною у додатку 2 на паперовому та електронному носія і узгодити з інспектором відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Миколаївській області;
🔹за результатами медичного огляду складається Заключний акт за результатами періодичного медичного огляду працівників за формою, зазначеною у додатку 9 до наказу МОЗ від 21.05.2007 №246. Заключний акт обов’язково погоджується з інспектором відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Миколаївській області. У разі виявлення за результатами медичних оглядів осіб, що підлягають переведенню на іншу роботу за станом здоров’ю поза дією шкідливого фактору або обмеженню виконання окремих видів робіт (наприклад: роботи на висоті) необхідно надати до управління Держпраці у Миколаївській області копії наказів про виконання вимог заключного акту.
📌Всі документи, які надходять до Управління Держпраці у Миколаївській області на узгодження та підписання мають бути із супроводжувальним листом.
‼Для отримання додаткової інформації або консультації звертатись до відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Миколаївській області за телефоном (0512)50-01-36. Листи приймаються на електронну адресу відділу (vgp17@mk.dsp.gov.ua, vgpmk@gmail.com), поштову адресу Управління (м. Миколаїв, вул. М.Василевського, 40/1, каб. 205).
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше