Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022

Новина
26.10.2021
Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022
«Не зволікай – малювати починай! Залучай дорослих до обговорення сюжету свого малюнка»😉
📌З метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Державна служба України з питань праці оголошують старт конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022.
📌Конкурс проводиться з нагоди Дня охорони праці в Україні, що відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці. До участі запрошуються учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.
Учасники розподіляються за трьома віковими групами:
🔹перша група – віком від 6 до 10 років;
🔹друга група – віком від 11 до 14 років;
🔹третя група – віком від 15 до 18 років.
Проведення Конкурсу складається з двох етапів:
🔶І етап Конкурсу: жовтень 2021 року – 15 лютого 2022 року: відбіркові регіональні тури. На цьому етапі учасники надсилають свої роботи до територіальних органів Держпраці (у Миколаївській області - це Управління Держпраці у Миколаївській області). Журі, сформоване Управлінням Держпраці у Миколаївській області, обирає роботи, що посіли І, ІІ та ІІІ місця у кожній віковій групі. Роботи переможців регіонального туру надсилається до ТОВ «Редакція журналу охорона праці» для участі у фіналі конкурсу;
🔶ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2022 року: фінал та оголошення переможців. Саме на цьому етапі журі, склад якого затверджує головний редактор ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці», обирає серед переможців регіональних турів переможців фіналу Конкурсу.
Переможці І та ІІ туру отримують цінні подарунки.
Увага‼ Роботи учасників Конкурсу з Миколаївщини приймаються до 15 лютого 2022 року за адресою Управління Держпраці у Миколаївській області, а саме: вул. Маршала Василевського, 40/1, м. Миколаїв, поштовий індекс 54003.
Положення про Конкурс - https://ohoronapraci.kiev.ua/.../polozenna-konkursu...
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше