Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт сільського голови.

Новина
19.02.2020

19 січня 2020 року в  с. Мостовому Мостівської  об’єднаної територіальної громади відбувся щорічний звіт сільського голови Надії Бабанської, депутатів та голів постійних комісій  про виконану роботу та досягнення за 2019 рік.

      Звіт – це не лише можливість підбити підсумки зробленого за минулий рік, а й чудова нагода порадитись з жителями громади щодо визначення пріоритетних напрямків діяльності сільської  ради  на наступний період.

      Жителі територіальної громади висловили свої побажання щодо освітлення вулиць, ремонту доріг, організації дозвілля молоді, вивозу сміття, земельних питань, водостачання, безхозних будинків.

       У своєму звіті голова громади розповіла про джерела наповнення бюджету та куди витрачалися кошти, а голови комісій доповнили звіт. У презентації  можна побачити  фото вже зроблених  проектів в громаді за 2019 рік та плани на 2020 рік.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше