З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

02.10.2020
Дорогі наші вчителі!Вітаємо вас з Всесвітнім днем вчителя!Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець,відданість справі і любов до своїх учнів!Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу,радості від вашої нелегкої праці і усіляких успіхів в особистому житті!Нехай вас оточують повага і любов,доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!Нехай ваша нелегка,але така важлива справа цінується,шанується і щедро винагороджується.Спасибі вам за ваше терпіння,турботу,розуміння.Щастя вам,розвитку та добра!
З повагою ,
Надія БАБАНСЬКА