З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

01.11.2020
У першу неділю листопада приймають вітання ті, хто присвятив своє життя благородній справі - роботі в соціальній сфері.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей. Ви приходите на допомогу тим, хто потребує її найбільше - людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим.Тут не може бути випадкових людей, це праця за покликанням.

Щиро дякую кожному соціальному працівнику нашої громади за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає Вам сили, нехай все намічене виконується. Здоров’я Вам, щастя і благополуччя.

З повагою,
Надія БАБАНСЬКА