Визначено переможців Бюджету участі 2020!

01.07.2020
Відбулось засідання Комісії з питань Бюджету участі, під час якого підбили підсумки голосування за проєкти Бюджету участі та визначили переможців.
Комісія затвердила перелік з 6 громадських проєктів-переможців, які будуть реалізовуватися у 2020 році виконавчими органами Мостівської сільської ради .
Загальна сума коштів, що необхідна для реалізації цих проєктів – 240 тис грн.
Загалом комісія допустила до голосування 16 проєктів, які відповідали вимогам Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Мостівської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради.
За рішенням комісії з 16 проєктів Бюджету участі перемогу здобули 6 проєктів,а саме:
1."Сценічні костюми для учнів"(с. Мостове) ;
2."Кінотеатр під відкритим небом" (с. Мостове);
3."Затишний сон для дітей"(с. Мостове);
4."Спортивне дитинство - шлях у майбутнє"(с. Суха Балка);
5."Спортивний туризм-запорука здоров'я та розвитку особистості"(с.Лідіївка);
6."Оновлення та осучаснення матеріально-технічної бази Олександрівського СБК"(с.Олександрівка).
Вітаємо переможців!