Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До Мостівської ОТГ завітали колеги з Шевченківської громади.

Новина
02.10.2019

2 жовтня 2019 р. в рамках навчального туру, організованого за підтримки Програми DOBRE, до Мостівської ОТГ завітали колеги з Шевченківської громади.
Зустріч розпочалася з презентації громади, яку провела сільський голова Бабанська Н.В., де висвітлювались питання бюджету, співпраці з реалізації проектів з Програмою DOBRE та БФ Ласка.
Гості завітали до відділу освіти, молоді та спорту, де начальник відділу Савченко А.В. презентувала План покращення освітньої послуги на території громади. Голова ГО «Стабільний соціально-економічний розвиток сіл» Тарасов С.В. та голова Молодіжної ради Флакей М.Г. ознайомили представників Шевченківської громади зі шляхами реалізації проектів Програми DOBRE та БФ Ласка.
Після чого гості виявили бажання ознайомитися з видатними місцями Мостового. Пізнавальну екскурсію провела заступник голови Пастушенко С.Г., де розповіла про історію парку, села та ознайомила з об’єктами реалізації проектів на території громади за фінансової підтримки Програми DOBRE.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше