До Мостівської ОТГ завітали колеги з Шевченківської громади.
2 жовтня 2019 р. в рамках навчального туру, організованого за підтримки Програми DOBRE, до Мостівської ОТГ завітали колеги з Шевченківської громади.
Зустріч розпочалася з презентації громади, яку провела сільський голова Бабанська Н.В., де висвітлювались питання бюджету, співпраці з реалізації проектів з Програмою DOBRE та БФ Ласка.
Гості завітали до відділу освіти, молоді та спорту, де начальник відділу Савченко А.В. презентувала План покращення освітньої послуги на території громади. Голова ГО «Стабільний соціально-економічний розвиток сіл» Тарасов С.В. та голова Молодіжної ради Флакей М.Г. ознайомили представників Шевченківської громади зі шляхами реалізації проектів Програми DOBRE та БФ Ласка.
Після чого гості виявили бажання ознайомитися з видатними місцями Мостового. Пізнавальну екскурсію провела заступник голови Пастушенко С.Г., де розповіла про історію парку, села та ознайомила з об’єктами реалізації проектів на території громади за фінансової підтримки Програми DOBRE.
![](/storage/news/galleries/b1bedee9866f6f09d7af9a576d035a93.jpg)
![](/storage/news/galleries/29578dc550599011d81acc7460b375be.jpg)
![](/storage/news/galleries/e450447f3f7bdfe553c184d47c7c7acd.jpg)
![](/storage/news/galleries/b5f761303d662de5a456b1235c5d61f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/b4e9d6480043a66ad4aeb56630a16134.jpg)
![](/storage/news/galleries/1dc20db386d5f7ed63af9b136380828a.jpg)