Відкриття ринкової площі-трансформеру

Свято
02.03.2020

29 лютого відбулася радісна  подія -  відкриття сучасної  ринкової площі-трансформеру, створеної за сприяння громади із Програмою USAID DOBRE, яка стала окрасою громади, місцем проведення спільних культурних, освітянських, рекреаційно-розважальних заходів, розвитку зеленого туризму та ведення підприємницької діяльності, відкриття було приурочено до християнського свята Масляної.

Загалом за чотири роки, впродовж яких Мостівська громада співпрацює з Програмою DOBRE, вона реалізувала сім проєктів. Ринкова площа-трансформер доповнює цей перелік.

У заході брали участь Надія Бабанська, голова Мостівської об’єднаної громади; Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної ради; Беррі Рід, керівник Програми DOBRE; Віталій Юрків, експерт з місцевого економічного розвитку Програми DOBRE; Андрій Нагорний, виконавчий директор Програми DOBRE у Центрально-Східному регіоні;  Наталія Сафронова, програмна спеціалістка Миколаївського офісу Програми DOBRE;

Депутати обласної ради: Олександр Сіроштан, Сергій Чорний, Олександр Терещенко, Михайло Талпа, Володимир Фроленко; Володимир Антипов – директор ТОВ ім.Б.Хмельницького,депутат сільської ради ;Отець Миколай – настоятель місцевої церкви ; Ірина  Дерев’янко – місцевий підприємець.

Проєкт спрямований на покращення місцевого економічного розвитку Мостівської громади. На оновленій ринковій площі працюватимуть торгівельний стаціонарний павільйон, три торгівельні ятки, дві зони відпочинку, дві парковки, зона харчування та санітарна зона. Окрім того, ринкова площа обладнана розбірною сценою для проведення свят. У рамках проєкту також встановили відеоспостереження та вуличне освітлення, здійснено підключення до системи водопостачання.

За українським звичаєм гостей зустрічали запашним короваєм. Святкову стрічку перерізали сільський голова Надія  Бабанська та керівник Програми  «DOBRE»  Беррі Рід. Всі бажаючі мали можливість оцінити роботу майстринь з творчості кухонної категорії та рукоділля. Млинці куштували, гостей зустрічали, пісні співали, танок танцювали, опудало спалювали, хоровод водили, розважалися і раділи!

Дякуємо всім учасникам, організаторам цього свята:колективу сільської ради, Сухобалківському та Олександрівському старостинським округам, працівникам Мостівського будинку культури та бібліотеки ,

аматорам художньої самодіяльності с.Мостове,с.Суха Балка,с.Олександрівка,

,відділу освіти, молоді та спорту Мостівської сільської ради ,педагогічному колективу та учням Мостівського НВК,Сухобалківській та Олександрівській ЗОШ, Мостівському, Сухобалківському ДНЗ, працівникам Мостівської амбулаторії, незмінним нашим партнерам  голові та працівникам СПрАТ «Україна», директору та працівникам ТОВ ім. Б.Хмельницького,підприємцям с. Мостове, майстриням та кондитерам  с.Мостове, власникам органічної ферми «Ліхтенфельд».