Шановні мешканці Мостівської сільської ради
Повідомляємо, що «03» березня 2020р. об 11.00 годині відбудеться проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів проекту «Генерального плану та Плану зонування території (зонінгу) с. Мостове, с. Олександрівка, с. Суха Балка, с. Лідіївка Мостівської сільської ради Доманівського району Миколаївської області» відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Замовник розробки проекту - Мостівська сільська рада Доманівського району Миколаївської області.
Виконавець – ТОВ «НікаПроект»
Місце проведення громадських слухань – фойє Будинку культури в с. Мостове вул. Івана Мазепи,
Суха Балка фойє Сухобалківської школи,
Олександрівка - фойє сільського клубу
Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні»).
Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти участь в розряді зазначених проектів.