Акція "Зелена толока"

21.05.2019

20 травня 2019 р. на території Мостівського парку та центру села пройшла акція «Зелена толока». Працівники Мостівського НВК, робітники з благоустрою території, працівники апарату сільської ради, місцевих господарств дружно включилися до проведення толоки. Завдяки цьому заходу затишною та охайною стала територія Мостівського парку та центру села.

Щиро дякую всім хто долучився до підготовки святкування дня села в рамках акції «Зелена толока». Адже приємно бачити чисті, прибрані території біля пам’ятників, у парку, скверах, зонах відпочинку громадян.

Будемо сподіватись, що такий порядок та охайність буде підтримуватися і зберігатися й надалі.

З повагою сільський голова Н. Бабанська