Школа місцевих ініціатив

30.09.2019

Ось і завершився третій модуль Школи місцевих ініціатив, який проходив з 26 по 28 вересня у м. Миколаєв. В навчанні приняли участь представники Мостівської ОТГ та активісти територіальних громад-учасниць Програми DOBRE.
Темою третього модулю став напрямок "Управління та розвиток організацій громадського суспільства". Під час навчання ми засвоювали цілу низку важливих питань, які допоможуть вдосконалити суспільну діяльність в ОТГ, забезпечать сталий розвиток громадських організацій. Дуже скоро наші цікаві та корисні ідеї знайдуть своє втілення в громадській роботі, спрямованій на сталий розвиток сіл Мостівської громади.