ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ (РЕЄСТРАТОРА) ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МОСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

10.09.2020

Виконавчий комітет Мостівської сільської  ради оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  начальника відділу (реєстратора) центру надання адміністративних послуг Мостівської  сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду начальника відділу (реєстратора) центру надання адміністративних послуг Мостівської сільської ради:

1.Громадянство України;

2.Володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері.

3.Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

4.Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на не менше 3 років .

5.Знання вимог чинного законодавства .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2019 рік;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

До заяви також додаються такі документи:

- копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу   опублікування оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися за телефоном 9-41-48 або за адресою: с. Мостове,вул.Степова,11 Доманівського району Миколаївської області.