Обговорення результатів індексу спроможності місцевої влади щодо залучення громадян

09.06.2020

9 червня 2020 року відбулася  онлайн нарада засідання  Робочої групи з проведення Оцінки спроможності місцевої влади Мостівської ОТГ та програмного спеціаліста Програми DOBRE Наталією Сафроновою  по обговоренню результатів індексу спроможності місцевої влади щодо залучення громадян (РМСІ).

В ході наради було обговорено оцінки по кожному показнику, виявлені можливості та надано рекомендації щодо покращення досягнутих результатів. Члени робочої групи проаналізували всі категорії компетенцій та визначили шляхи покращення  результатів.