«На воді відпочивай з розумом!»

«На воді відпочивай з розумом!»

Мостівська сільська рада інформує вас про те, що на території ради відсутні об’єкти водної інфраструктури ,які можна використовувати для відпочинку, але заходи по запобіганню нещасним випадкам на водних об’єктах  були розглянуті та затвердженні на зсіданні виконавчого комітету (рішення №1 від 05.02.2021 року).

У зв’язку з тим,що багато людей гине під час необережного поводження на водних об’єктах, закликаємо вас дотримуватись правил безпечного поводження на водних об’єктах.