Навчальна сесія для представників Молодіжних громадських рад.
Новина
![](http://mostivska.dosvit.org.ua/storage/news/article/5dfc1aa887e788480deeec772504b34c.jpg)
22-23 лютого представники Молодіжної ради Мостівської ОТГ взяли участь в навчальній сесії для представників Молодіжних громадських рад Миколаївської області в рамках програми DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність).
Вивчали прийоми самомотивації, подолання страху та хвилювання.Тренували ораторські навички.
Саме молодь нині генерує ідеї, які змінюють світ!
![](/storage/news/galleries/8519770f042797ebd74fb78470c9e19d.jpg)
![](/storage/news/galleries/df12e7338e289d9aba5194820f8f9078.jpg)