Школа місцевих ініціатив "Активізація громади. Інструменти залучення та механізми участі"

24.06.2019

Як активізувати громаду? Як залучити більшу кількість мешканців до активного життя громади? Ці та інші питання представники Мостівської ОТГ вивчали 20 – 22.06.2019 р. на другому навчально-тренінговому модулю Школи місцевих ініціатив. "Активізація громади. Інструменти залучення та механізми участі", який проходить в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комюнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).#DOBRE

Десятки активістів із сіл, селищ та невеликих міст, серед яких - освітяни, підприємці та навіть депутати місцевих рад, зібрались в обласному центрі, щоб засвоїти "премудрості" активізації громади, вивчити інструменти залучення та механізми участі. Під час триденної насиченої програми ми розібралися, як взаємодіють гілки влади в Україні, що таке громадська участь і як практично використовувати механізми впливу на владу. Ми мали змогу не тільки отримати нові корисні знання, але й зустрітися з однодумцями – активістами з інших ОТГ Миколаївщини, обмінятися досвідом, розповісти власну історію змін.
Навчання проводили відомі досвідчені тренери Андрій Залужний та Андрій Вишняк, які залюбки ділилися корисними знаннями та проводили цікаві практичні вправи. Додому ми повернулися досвідчені та озброєні новими знаннями, що допоможуть суспільству контролювати місцеву владу та відчути себе відповідальним за процеси, що відбуваються в Україні.