Мешканці сіл із вдячністю згадують тих, хто розчищав снігові дарунки щедрої зими, допомагав людям, які опинилися в сніговому полоні.

Дякуємо за допомогу!

Нещодавно жителям нашої громади довелося прийняти виклик природної стихії. Завжди з приходом негоди виникають певні труднощі,як сталося й тепер. Це випробування нам вдалося подолати завдяки відповідальним, небайдужим до проблем громади людям.

Велике спасибі висловлюємо : Сіроштану О.В. та працівникам «СПрАТ Україна» , Антіпову В.Г.та працівникам ТОВ ім. Богдана Хмельницького, колективу ТОВ «Злагода» Драбенюку Ю , фермеру Тумко А.В., Сабату А., ДП  «Лідіївське» Бердику В.В., Наврузалієвій Л.О., Троценку Ю.М., Сергєєву В., Бутнарчуку Г., Котрусу А., Родченку Л.,Кельник С.І., Мостівському колективу бригади енергетиків.

Дякуємо вам шановні земляки, за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю. Нехай щастить вам на життєвій ниві добра! Хай збуваються всі ваші плани і благородні починання