Конкурс на заміщення вакантних посад

20.01.2021

Виконавчий комітет Мостівської сільської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад.

- спеціалістів відділу соціального захисту населення;

- начальника відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно  володіють державною мовою, мають вищу освіту ,знання  вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, знання роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача, стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2020 рік у паперовому та електронному вигляді;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

До заяви також додаються такі документи:

- копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу  опублікування оголошення про проведення конкурсу.

За довідками звертатися за телефоном 9-41-19 або за адресою: с. Мостове, вул. Степова,11