Конкурс на заміщення вакантних посад!

15.07.2020
Увага❗️❗️❗️
Мостівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста та спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.
До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; мають глибокі теоретичні та практичні знання комп'ютерної техніки; володіють знанням чинного законодавства; вільно володіють держаною мовою.
Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.
За довідками звертатись до сільської ради за адресою: село Мостове, вул. Степова, 11, тел. 9-41-19.