Фінальне практичне заняття "Виготовлення ляльок-мотанок" в рамках проекту «Старіти? Не має часу!»
![](http://mostivska.dosvit.org.ua/storage/news/article/68716d36832b94687245612de58cf7b6.jpg)
14 липня 2020 року відбулося фінальне практичне заняття "Виготовлення ляльок-мотанок" в рамках проекту «Старіти? Не має часу!», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, який реалізується Українським жіночим фондом(УЖФ)в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE)». Мостівська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організації на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)». Успішна реалізація цього проєкту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку.
![](/storage/news/galleries/1f78ffbb0e398d6299197f7506c438e7.jpg)
![](/storage/news/galleries/b3e1f6a8addaff8e790502c703488d8d.jpg)
![](/storage/news/galleries/bc6f2d2d8e646d1f135fc5fe10406ec4.jpg)
![](/storage/news/galleries/ea4988db0395821c76188267f976d77b.jpg)
![](/storage/news/galleries/b1d1f1a244aed4d2ea7944ca96654f17.jpg)