Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

Новина
06.05.2021

До  відома операторів ринку,  діяльність  яких пов’язана з обігом  зазначеного  харчового  продукту.

До Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  ”Щодо повідомлення RASFF ”.

Відповідно до повідомлення, виявлено – атропін (23; 35μg/kg-ppb) та скополамін (1.2; 1.9 μg/kg-ppb) у кукурудзяному попкорні, що експортувався з Іспанії (виробник: Liven S. A., Sant Cugat Del Valles) до України (отримувач: ТОВ «Київ Бізнес Рус», вул. Корабельна, 6,м. Київ, 04080).

Відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини.

Повідомлення направлено в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених Законом України ”Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”  та вимоги ст. 20 Закону України ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”   до відома операторів ринку, діяльність  яких  пов’язана  з обігом  зазначеного  харчового  продукту.

 

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше