ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! ДОМАНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПОВІДОМЛЯЄ: Оновлено форму та порядок подання звітності про заплановане масове вивільнення працівників (ф.№4-ПН)

05.05.2021

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

ДОМАНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПОВІДОМЛЯЄ:

Мінекономіки затвердило нову форму звітності №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її заповнення.

Мінекономіки наказом від 18.03.2021 р. №563 (зареєстрований в Мін'юсті 05.04.2021 р. за №445/36067) затвердив:

- нову форму звітності №4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці";

- порядок подання форми звітності №4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці".

Цей звіт подають підприємства, установи, організації до Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості. Термін подання - не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців) за умовами, передбаченими статтями 48 та 50 Закону України "Про зайнятість населення". У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання інформації є перший після нього робочий день.

Роз’яснення щодо заповнення Форми звітності №4-ПН надаються у Доманівській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою смт.Доманівка, вул.Свободи, 14;

телефони для довідок (05152) 91044 або (05152) 92985.