До уваги мешканців! У зв’язку з погіршенням погодних умов ,на території Мостівської сільської ради працюють пункти обігріву, з денним перебуванням,які надають послуги людям з 8:00 до 17:00.

21.01.2021

Назва об’єкту, на базі якого розгортається пункт обігріву

Місткість, осіб/ кількість ліжко-місць

Режим роботи

(цілодобово/

денного перебування)

Мостівська амбулаторія

Мостове пров.Першотравневий № 13

ФАП с. Олександрівка

Олександрівка вул.Миру № 15

ФАП с.Суха Балка

Суха Балка  вул.Центральна № 9

ФАП   с. Козубівка

Козубівка вул.. Шкільна № 45

денного перебування

При сільській раді з даного питання  працює «гаряча» лінія за телефонами : 0(67)5116559 ; 0(96)0586361.