23 серпня вперше в історії Мостового відзначили Діамантове весілля

Свято
28.08.2019

23 серпня вперше в історії  Мостового відзначили Діамантове весілля - 60 років подружнього життя - шановні жителі села Шевченко Георгій Герасимович та Ніна Артемівна. За великим святковим столом зібралась чисельна родина ювілярів. Прийшли привітати їх з цією знаменною датою і представники місцевої влади – сільський голова Надія Володимирівна Бабанська, секретар сільської ради Тетяна Дмитрівна Радчук, член виконкому Олена Миколаївна Кеба. Вони побажали молодятам довголіття, здоров’я, достатку і відсвяткувати в парі Платинове весілля (70 років).