Шановні працівники дошкільних навчальних закладів Мостівської об’єднаної територіальної громади!

Свято
27.09.2019

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив.

Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.