Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Свято
06.12.2019

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України!
Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.

Низький уклін Вам і щира подяка за ваш неоціненний подвиг, мужність, самовідданність і високий професіоналізм, проявлені у захисті територіальної цілісності країни.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Бажаємо вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Також величезна подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

З повагою,
Надія Бабанська

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше