Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

75-річниця з Дня визволення України від фашистських загарбників.

Новина
28.10.2019

28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 75-річниця з Дня визволення України від фашистських загарбників.
Щороку ми згадуємо про славетні сторінки історії нашого краю, вшановуємо світлу пам'ять про полеглих солдатів та жителів нашого краю.
З нагоди 75-ї річниці визволення України від окупантів у селі Мостове, біля пам’ятника загиблим воїнам, відбувся урочистий мітинг за участю представників трудових колективів, громадськості та освітніх закладів громади.
Сердечно вітаючи земляків із цією знаменною подією завідуюча Мостівським будинком культури Кеба О.М. та бібліотекар Швець А.Р. запевнили, що нинішні і майбутні покоління мостівчан завжди пам’ятатимуть безсмертний подвиг воїнів-визволителів, які принесли на нашу землю мир і свободу.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять про загиблих воїнів.
На завершення учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника полеглим воїнам, як вияв безмежної поваги і вдячності за їх безсмертний подвиг в боях за честь, свободу і незалежність нашої Батьківщини.
Низький їм уклін і вічна пам’ять!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше