Побудовано на платформі

День народження села Лідіївка.

Свято
13.11.2019

Свій День народження село Лідіївка святкувало 14 жовтня 2019 року, яке співпало з Днем захисника вітчизни, Днем козацтва, з величним релігійним святом Покровом Святої Богоматері. Поважні жителі села, молодь та гості поспішали в центр села, адже там відбувалось головне дійство свята.
З усіх куточків села до клубу поспішали мешканці аби продемонструвати виконання українських пісень, кулінарну майстерність, щирість та гостинність. Святково прикрашена зала створила піднесено-урочисту атмосферу. Відкрила свято завідуюча БК Гараджій Л.І. поетичними рядками «Серед степів село моє чудове, смачний тут хліб, веселії пісні, багатий він минулим і майбутнім і ми щасливі, що живем на цій землі» і полилися мелодійні пісні у виконання аматорів сцени Гордієнко Ю., Гараджій І., Євчиної К., Крячун В., Лацко М., Харитонюк М. Справжньою родзинкою свята стало відзначення та нагородження жителів села в різних номінаціях. Було вручено подарунки наймолодшим жителям Лідіївки: Інтурі В., Дерев’янко С., привітання також отримали і молоді сім’ї, які в цьому році зареєстрували шлюб, це: Голенко Василь та Настя, Киценко Максим та Ірина, Афоніна Яна і Денис, Питомець Анар та Альона. Згадали про багатодітні сімї, які налічують в с.Лідіївка – 34 родини. Свій День народження святкували Тесляр О.,Зелінська І., Горняк С., Демченко А., які теж отримали привітання та побажання щастя та щасливої долі. Щирі привітання отримали керівники та трудові колективи підприємств та організацій розташованих на території Лідіївки. Сільский голова Бабанська Надія також звернулась до земляків, в своєму виступі вона зазначила про те, що неможливо любити велику Україну, не люблячи свій рідний край, свою малу батьківщину, свою рідну домівку, де ти народився та виріс, почув колискову пісню, де зробив перші кроки. І куди б доля нас не закинула ми повертаємось до рідного порогу.
І тому потрібно цінувати, берегти свій край, примножувати його багатства.
Свято набирало обертів, радо вітали концертні номери та цікаві сценки, запальні танці дитячого колективу під керівництвом Служенко М. Хочеться подякувати Афоніну Р. та Іглавому О. за смачну юшку та кашу, Загребельну К., Питомець Н., Валах В., Ярошенко А. за кулінарні смаколики, якими вони щиро пригощали односельців та гостей свята. І закінчилось свято дискотекою.
Ще довго стояв гомін та веселий сміх на Лідіївських вулицях .
Тож шановні мої земляки щасливої Вам долі , миру та добробуту в Ваших родинах.
За підготовку та проведення свята, гарний настрій хочеться від усієї душі подякувати сільському голові Бабанській Н.В., Генеральному директору ТОВ СП «Нібулон» Вадатурському О.О., голові профспілки ДП «Лідіївське» КиценкоТ.А.

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі