Побудовано на платформі

Шановні жителі нашої громади!

22.11.2019

Шановні жителі нашої громади!
23 листопада, Україна схиляє голову перед пам’яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодомору 1932 – 1933 років. Вони були винними лише в тому, що були українцями, хотіли жити й господарювати на своїй землі. Тому й потрапили до безжальних жорен тоталітаризму. Ми не в змозі згадати всіх поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села. Але й забувати тієї жахливої трагедії не маємо права. Адже це чи не найжахливіша сторінка в історії нашого народу.
Сьогодні наш святий обов’язок перед пам’яттю мільйонів загиблих земляків – зберегти єдину і незалежну Україну, тому щиро бажаємо всім нам сили, єдності, мудрості та наснаги для зміцнення своєї держави. Нехай у ваших домівках завжди буде достаток, щоб здоровими і щасливими зростали діти та, щоб на українську землю нарешті прийшли мир і злагода.

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі