Найбільша екологічна катастрофа сучасності!

26 квітня 1986 року сталася найбільша екологічна катастрофа сучасності,
яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа.
Чорнобильська катастрофа – це велика трагедія для всього світу і водночас величезний урок для багатьох наступних поколінь. Це урок відповідальності, гідності і, зрештою, людяності.
На території нашої громади проживає двоє учасників Чорнобильської катастрофи.
Низький уклін усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомогашвидше ліквідувати наслідки трагедії.
Бажаю кожному учаснику ліквідації міцного здоров’я, сімейного затишку та безхмарного неба над головою.
Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив наше майбутнє!
З повагою , Мостівський сільський голова Надія Бабанська