Щорічна акція "Чисте довклілля"

27.04.2020
Традиційно кожної весни в рамках щорічної акції «Чисте довкілля» ми упорядковуємо територію населених пунктів громади. Цей рік не став виключенням.
Хочеться висловити щиру подяку СПрАТ «Україна», ТОВ ім. Б.Хмельницього, ДП «Лідіївське», всім працівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти Мостівської сільської ради, працівникам комунального підприємства «Сількомунгосп», робітникам з благоустрою та працівникам сільської ради за те, що активно долучилися до проведення даної акції.
Спільними зусиллями було прибрано та приведено до порядку закріплену за Мостівською сільською радою територію.
Всі ми повинні розуміти, що обличчя місць, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до свого рідного краю!
Дякуємо всім за співпрацю!