Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Алгоритм отримання коштів у разі пошкодження посівів або їх загибелі!

Оголошення
22.05.2020

До уваги керівників сільськогосподарських господарств та фермерів!

Доводимо до вашого відома, що комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Доманівській райдержадміністрації розпочато збір інформації  щодо матеріальних збитків, понесених сільгосптоваровиробниками району внаслідок несприятливих погодних умов (посухи) з метою узагальнення інформації стосовно розміру завданих збитків та отримання їх відшкодування відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415.

Інформацію просимо подавати до відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації до 28.05.2020р.

За  консультацією та інформацією щодо необхідного переліку документів для отримання відшкодування втрат  звертатися до Світлани Новаківської  за телефоном -   0508022393.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше