2 березня 2021 року в межах інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, заступником начальника відділу надання соціальних послуг Денищик О.В. та провідним юрисконсультом

04.03.2021

2 березня  2021 року в межах інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, заступником начальника відділу надання соціальних послуг Денищик О.В. та провідним юрисконсультом Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Лацановською О.М. проведено ряд зустрічей з  суб’єктами малого бізнесу на території  Мостівської ОТГ.  Найефективнішим захистом інтересів громадян у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцями є правова поінформованість. Тому в ході зустрічей обговорювались питання щодо відповідальності у разі використання найманої праці без офіційного оформлення, переваги легальної зайнятості, тощо.

З метою збору інформації про наявність вакансій,  щодо організації громадських робіт на території ОТГ та інформування про послуги служби зайнятості, -  з роботодавцями  проведені робочі зустрічі.