Шановні жителі нашої громади!

Свято
09.05.2019

Шановні жителі нашої громади!

Свято Перемоги із гірким присмаком полину втрат. Адже українці заплатили чи не найвищу ціну за право жити під мирним небом. Тоді загинув кожен п’ятий..

Сьогодні ми віддаємо шану загиблим на фронтах і воїнам-визволителям Другої Світової, пам’ятаючи про тисячі жертв і справжніх патріотів – військовослужбовців Збройних Сил України та Добровольчих формувань сучасної війни на сході України.

Від себе особисто та всього депутатського корпусу Мостівської сільської ради вітаю Вас із 74 річницею Перемоги!

Від щирого серця зичу Вам міцного здоров’я і довголіття, затишку і спокою Вашим родинам, і саме головне мирного неба нам усім!

З великою повагої Н. Бабанська